Home Moda i Styl Po jakie perfumy najchętniej sięgają panowie?

Po jakie perfumy najchętniej sięgają panowie?

0

Dużym błędem jest stwierdzenie, że mężczyźni o siebie nie dbają, ten stereotyp już dawno powinien przestać być używany. Panowie również mają potrzebę wyrażania swojej osobowości poprzez styl noszonych ubrań oraz zapach. A perfum stworzonych dla mężczyzn, każdego roku pojawia się na rynku coraz więcej. Jakie kompozycje panowie wybierają najczęściej?

Męski i elegancki

Coraz większa ilość panów zna nazwy popularnych domów mody i ma swoich ulubionych projektantów. Stylizacje zakładane przez eleganckich mężczyzn, to dopasowane ubrania, buty i istotne dodatki, w tym również perfumy. Panowie także mają swoje ulubione zapachy, które doskonale pasują do ich gustu. Przykładem takiej kombinacji są perfumy męskie Lacoste, które od lat dostępne są w drogerii https://www.perfumeria.pl/collections/perfumy-meskie/producent-lacoste. Marka działająca od 1933 roku, swoje pierwsze perfumy zaprezentowała w 1984 roku, umacniając swoją pozycję na rynku mody. Współcześnie zapachy firmy Lacoste są inspirowane przez różne dyscypliny sportowe i wyrażają sobą czystą klasę. Po perfumy marki sięgają nie tylko sportowcy, ale również wszyscy mężczyźni stylowi i odważni, a krokodyl – logo marki, jest rozpoznawalny na całym świecie.

Pewny siebie

Mężczyzna śmiały, ambitny, odważny, ceniący jakość kupowanych produktów, wybierze perfumy marki Hugo Boss, która od lat 90. tworzy luksusowe, męskie produkty. Zapachy są ponadczasowe i luksusowe, ponieważ marka Hugo Boss przykłada dużą uwagę do szczegółów. Dzięki precyzji i świeżym kompozycją zapachowym firma szybko stała się znana na całym świecie. Te perfumy są idealne nie tylko na wieczorne wyjścia, ale również na co dzień. Najbardziej popularny zapach z 1998 roku Boss Bottle wciąż jest bardzo chętnie kupowany, idealnie sprawdzi się w prezencie dla każdego dojrzałego mężczyzny.

Modny lider

Panowie, którzy lubią być w centrum uwagi, często sięgają po perfumy od marki Calvin Klein, którą zna praktycznie każdy. Doskonale wyważone zapachy w oryginalnych flakonach, to droga do sukcesu Calvin Klein. Zapachy są bardzo oryginalne i chętnie kupowane, ponieważ łączą w sobie ducha przeszłości z nutą rewolucyjnej nowoczesności. I chociaż pierwszy zapach powstał w latach 70., to popularność perfum stale rośnie, a one same cieszą się gronem stałych miłośników. Najpopularniejsze męskie zapachy to Eternity for Men, Euphoria Men oraz Obsession for Men. Marka Calvin Klein otrzymała za swoje perfumy wiele nagród, a ciekawostką jest jej działalność pod patronatem Coty – jednej z największych firm kosmetycznych na świecie.

Materiał zewnętrzny. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu lub usług, zalecamy skonsultować się z odpowiednim specjalistą.

NO COMMENTS

Exit mobile version