Najmodniejsze wzory marynarek męskich 2021

Każdy mężczyzna powinien posiadać w swojej szafie chociaż jeden garnitur. Z całą pewnością przyda się na takie okoliczności jak spotkanie w sprawie pracy w biurze, ważna kolacja z rodziną bądź drugą połówką. W garniturze każdy mężczyzna wygląda dużo bardziej profesjonalnie i elegancko.

I. Najmodniejsze wzory marynarek 2021

Z całą pewnością jak każdy wie garnitur składa się przede wszystkim z eleganckich materiałowych spodni oraz odpowiednio dobranej kolorystycznie i stylowo marynarki. I tutaj pada pytanie jak właściwie dobrać marynarkę? Co będzie najbardziej modne w roku 2021? Trendy w modzie męskiej ulegają mniejszym zmianom niż w modzie damskiej, dzieje się tak głównie dlatego, że kobiety są dużo bardziej skłonne do częstszej wymiany swojej garderoby. W roku 2021 modne w męskiej garderobie będą przede wszystkim wyraźne kolory i ciekawe dodatki. Jako wzór w męskich marynarkach oraz ogólnej modzie dominować będzie krata, dzięki niej będzie można stworzyć niebanalną i unikatową stylizację. Marynarki dobierajmy w stonowanych kolorach np. brąz, czerń, granat czy grafit. Z kolei z dodatkami możemy znacznie bardziej poszaleć, idealnie sprawdzą się tutaj żywe kolory, które nadadzą ostatecznie bardzo elegancki wygląd

Marynarka męska w kratę - Repablo

II. Jak wybrać elegancką marynarkę ?

Wielu mężczyzn posiada w swojej szafie jedynie jedną marynarkę bądź cały komplet czyli garnitur, najczęściej w kolorze czarnym. Jednak zarówno kobieta jak i mężczyzna powinni móc dostosować swój wygląd do okoliczności. Prawdziwi mężczyźni powinni zatem w swoich garderobach posiadać co najmniej kilka męskich marynarek o różnym fasonie, kroju tak aby można było dostosować je do sytuacji. Raz będziemy potrzebowali na wyjście do restauracji marynarki eleganckiej, która doda nam szyku i takiej powagi. Innym razem z kolei na zwykły spacer z ukochaną zdecydujemy się na marynarkę w sportowym stylu, jednak wciąż wyglądającą elegancko. Bardzo często mężczyźni z okazji takich okazji jak np. ślub decydują się na uszycie zarówno marynarki jak i reszty kompletu garniturowego na miarę. Wówczas zyskujemy pewność, że garnitur będzie leżał na mężczyźnie idealnie. Jednak istnieje także możliwość zakupu lepszego jakościowo garnituru w odpowiednim sklepie z modą męską. Gdyby coś nie leżało odpowiednio, wówczas istnieje możliwość wykonania poprawek.

III. Dodatki do marynarki- ważna rzecz

Każdy mężczyzna przecież chciałby wyglądać olśniewająco i zrobić wrażenie na osobie, z którą ma w planach spotkanie. Marynarka już sama w sobie zapewnia nam elegancki wygląd, jednak ważną częścią są odpowiednio dobrane do niej dodatki. Z całą pewnością najważniejszym dodatkiem będzie męska koszula, która idealnie będzie się komponować kolorystycznie i nie tylko z marynarką. Mamy do wyboru zarówno koszule z kołnierzykiem, jak również i bez niego. Każdy mężczyzna znajdzie taką, w której będzie się czuł komfortowo. Kolejnym ważnym dodatkiem jest krawat, bądź mucha, które będą zdobiły całą stylizację i dodadzą jej dodatkowego charakteru. Można znaleźć krawaty dłuższe, krótsze, z wzorami bądź w jednolitym kolorze. Zależnie od koloru naszej marynarki, bądź garnituru dobierzemy dla siebie odpowiedni. I ostatni dodatek to buty, które muszą być eleganckie i pasować do całości wystroju. Do eleganckich stylizacji sprawdzą się buty bardziej wyjściowe, większość mężczyzn zdecyduje się na buty w kolorze czarnym, choć znajdą się i odważniejsi, którzy zakupią buty w kolorze brązowym, które będą pasować do jaśniejszych stylizacji. Z kolei do marynarki sportowej i bardziej codziennego użytkowania świetnie sprawdzą się buty sportowe, trampki. To też będzie jeden w trendów 2021 roku. 

IV. Dlaczego marynarka męska jest tak ważną częścią garderoby?

Niejeden mężczyzna jak ognia unika marynarek, garniturów i eleganckiego stylu. Zazwyczaj Pan w marynarce kojarzy się zapewne z pracą w biurze, elegancki Pan maszerujący z teczką, bądź większej korporacji. Nic bardziej mylnego, Panowie powinni się odważyć, przełamać stereotypy i do swojej codziennej garderoby dodać trochę szyku i elegancji, właśnie poprzez zakup męskiej marynarki. Z całą pewnością na zakupie jednej się nie skończy. To jest tak unikalna część garderoby męskiej, sprawdzi się praktycznie w każdej stylizacji. Mężczyźni będą wyglądać szykownie i elegancko. Być może nie każdemu znany jest ten fakt, ale marynarki wyszczuplają, także, dla Panów dobrze zbudowanych idealnie się sprawdzi. Podkreśli wszystkie atuty i walory męskie. Mężczyźni powinni zdecydować się na zakup tej części garderoby jak najszybciej i z pewnością nie będą żałować tej decyzji. 

Post Author: Redakcja itLife

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.