Wystaw fakturę w 10 minut!

0

Oszczędność czasu to istotny aspekt w prowadzaniu biznesu. Przedsiębiorcy chcą szybko i bezpiecznie fakturować. Najważniejsza jest prawidłowo przeprowadzana sprzedaż przekładająca się na zyski. Aby fakturowanie było łatwiejsze i trwało około 10 minut warto przyjrzeć się sprawdzonemu programowi.

Faktura Small Business

Dla prowadzących własny biznes rozwój firmy jest najważniejszy zaraz po zyskach. Zawieranie transakcji może być szybkie, proste i oszczędne. Warto zwrócić uwagę na program do fakturowania Faktura Small Business. To proste i funkcjonalne narzędzie skierowane dla małych i średnich przedsiębiorstw. Z jego pomocą bez trudu wystawi się podstawowe rodzaje dokumentów i faktur. Faktura VAT, bez VAT, proformakorekta, nota, paragon fiskalny, czy generowanie JPK jest możliwe do wystawiania w tym programie. Użytkownik ma dostęp do ciągłych aktualizacji wprowadzanych z uwagi na zachodzące zmiany prawne. Ten prosty program do faktur to również cenne źródło wiedzy, gdyż dostarcza kierownictwu przydatne raporty do analizy np. sprzedaży. Ponadto to istnieje wiele opcji personalizacji, które sprawiają, że program jest przyjemny w obsłudze i dostosowany pod użytkownika. 

Funkcje przyśpieszające fakturowanie

Wystawienie faktur w klika minut jest możliwe dzięki chociażby dobrze przygotowanym modułom. Korzystający bez trudu odnajdzie się w programie Faktura Small Business i odszuka potrzebne funkcjonalności. Program daje możliwość wystawiania faktur w obcych walutach i przy tym pobieraniu automatycznie z NBP średniego kursu na dany dzień. W programie można także przygotować przydatne kartoteki klientów. Oszczędza to czas w przyszłości, gdy klient powraca i powtórnie jest zainteresowany transakcją. Dodatkowo dla nowych kontrahentów, którzy jeszcze nie są widoczni w kartotece programowanie przewiduje możliwość automatycznego zaczytania danych z CEIDG na podstawie jedynie numer NIP firmy. Ten program do wystawiania faktur daje możliwość wystawiania faktur cyklicznych, wysyłki dokumentów do klientów e-mailem, seryjne wydruki i wiele więcej.

Program przygotowany przez MEGA-TECH to bardzo funkcjonalne i sprawdzające się w praktyce rozwiązanie. Oprogramowanie zyskało grono zadowolonych użytkowników, o czym świadczą upublicznione opinie. Wahając się nad wyborem najlepszego dla siebie narzędzia pracy z pewnością warto przetestować program Faktura Small Business.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj