Technika w służbie przyjemności

0

Jest to najbardziej znana i popularna grupa zabawek erotycznych – wibratory mogą być naprawdę różne: realistyczne, niepozorne, silikonowe, metalowe, analne, łechtaczkowe i można by tak wymieniać długo. Jedno je łączy – są bezapelacyjnymi dawcami rozkoszy. Czym się kierować przy wyborze odpowiedniego gadżetu dla siebie i jak bardzo zmieniła się forma tych seks przyrządów?  

Historia sztucznych fallusów jest z pewnością znacznie dłuższa, ale pierwsze udokumentowane zastosowanie wibratorów do celów seksualnych datowane jest stosunkowo niedawno, bo na lata 20. Film pt. ”Historia mniszek” obnażył prawdę o prawdziwym zastosowaniu przedmiotów, które dotychczas były sprzedawane, jako produkt medyczny przeznaczony do masażu problematycznych części ciała w celu pozbycia się napięcia. Początkowo chciano leczyć nim histerię. Po zdemaskowaniu prawdziwego zastosowania sprzętu pruderyjne społeczeństwo odłożyło erotyczną zabawkę na jakiś czas, by w latach 60. podczas amerykańskiej rewolucji seksualnej zapełnić sklepowe półki ich zmodernizowaną wersją.

 Wynalazca John H. Tavel stworzył pierwszy elektryczny wibrator wykorzystujący ukryty w jego wnętrzu potencjometr odpowiedzialny za drgania. Zabawkę wyposażono w silniczek zasilany bateriami. Od tego czasu rynek seks gadżetów przeżywa renesans. Pojawiają się wciąż nowe, wymyślne, udoskonalone akcesoria, których zadaniem jest dozowanie przyjemności, by osiągnąć szczyty rozkoszy. Wystarczy spojrzeć na ofertę https://www.erotino.pl/33-wibratory by przekonać się, jak daleko rozwinęła się tu fantazja producentów.

Który wibrator wybrać?

Pierwszą kwestią nad którą należy się zastanowić przy wyborze nowego sprzętu, jest to, komu ma on służyć. Wielbicielki łechtaczkowych stymulacji będą usatysfakcjonowane mini wibratorami https://www.erotino.pl/49-miniwibratory-bullety służącymi do pieszczot intymnych partii zewnętrznych. Stymulatory punktu G, sprawdzą się u Pań, które mają ochotę na mocne wrażenia bez głębokiej penetracji. Gadżet nie jest duży. Jego zadaniem jest drażnienie najwrażliwszej kobiecej strefy erogennej, która znajduje się płytko w pochwie – na jej przedniej ściance. Klasycznych masażerów nie trzeba przedstawiać. Wodoodporne, analne, o różnych kształtach, stworzone z rozmaitych materiałów z dodatkowymi wypustkami i funkcjami. Odkryciem ostatnich sezonów są wibrator na pilota, najnowocześniejsza forma dostarczania seksualnych wrażeń.

Sterowanie doznaniami

Wyglądają niepozornie, nie kojarzą się ze standardowymi wibratorami. Modernistyczna forma podkreśla to, że technologia XXI wieku zawitała do sypialni. Akcesoria tego typu jak wibratory dla par https://www.erotino.pl/54-wibratory-dla-par  mogą być sterowane smartfonem za pomocą aplikacji, specjalnym panelem lub uruchamiane na zaprogramowany dźwięk muzyki. Można je wykorzystywać do zabaw solo lub jako przyrząd działający na odległość. Jeden z partnerów jest osobą kontrolującą siłę i częstotliwość drgań, przy pomocy specjalnego programu decyduje, jaka ma być moc i czas stymulacji. Możecie być tysiące kilometrów od siebie i wciąż razem się bawić, wykorzystując potencjał innowacyjnych rozwiązań. Tego typu akcesoria znajdują również zastosowanie podczas sesji na seks kamerkach. Zaawansowana konfiguracja pozwala na kreatywne wykorzystanie potencjału wibracyjnych nowości.