Home LifeStyle Podróżowanie z miłością- pełne emocji opowieści właścicieli aut GAC MOTOR z całego...

Podróżowanie z miłością- pełne emocji opowieści właścicieli aut GAC MOTOR z całego świata

0
PR Newswire/GAC MOTOR

GUANGZHOU, Chiny, 30 grudnia 2020 r. /PRNewswire/ — GAC MOTOR opublikował ostatnio na swoim kanale 4 fascynujące historie właścicieli samochodów marki, które odbiły się szerokim echem w mediach społecznościowych. Te opowieści o pasji, radości życia, szczęściu rodzinnym i marzeniach poruszyły serca odbiorców. Identyfikując się z bohaterami historii, odczuwamy silne emocje i przypominamy sobie o tym, by dzielić się z innymi miłością i cudownością świata.

Pasja i cel – marzenie profesora o jeździe po bezdrożach

Pewien nauczyciel akademicki dzięki GAC MOTOR spełnił swoje długoletnie marzenie o wyprawie w teren. Z pozoru stateczny naukowiec, profesor skrywał w sobie ogromną pasję do przygód. Gdy został właścicielem flagowego SUV-a GAC MOTOR GS8, w końcu mógł wyruszyć w swoją wymarzoną podróż. Od tamtego czasu profesor zachęcił swoich przyjaciół do zakupu łącznie trzech aut GAC MOTOR i nie ustaje w rozsławianiu marki w swoim otoczeniu.

Ogrom miłości wyrażony w urodzinowym prezencie dla córki

Matka kończącej studia 22-latki postanowiła zakupić swojej córce w prezencie urodzinowym SUV GAC MOTOR GS3. Jazda tym pięknym samochodem sprawia matce i córce ogromną radość.

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym

Małżonkowie, którym leży na sercu dobro planety, zawsze uwielbiali aktywny tryb życia i podróże, ale zależy im na ograniczeniu śladu węglowego. Dzięki nowemu modelowi GAC MOTOR GE3 mogą teraz realizować pozornie sprzeczne ze sobą cele ochrony środowiska i robienia tego, co kochają, podróżując w egzotyczne miejsca, gdy tylko przyjdzie im na to ochota.

Weekendy rodzinnego szczęścia

Pewna czteroosobowa rodzina zakupiła czołowy model GS5. Widzimy ich, jak biwakują w terenie, radośnie spędzają czas na plażach i oglądają wschody słońca na szczytach gór. Cudowne wspomnienia tych chwil będą towarzyszyć im przez całe życie. GS5 to dla nich znacznie więcej niż tylko samochód, to pełnoprawny członek rodziny, który nie odstępuje ich na krok.

Do firmy napływa coraz więcej takich historii, które świadczą o gorącym przyjęciu jej marki. To właśnie pozytywne reakcje właścicieli naszych aut z całego świata napędzają stabilny rozwój i postęp marki GAC MOTOR. Dzięki temu w przyszłości GAC MOTOR zapewni jeszcze wyższą jakość podróży, w towarzystwie najlepszych innowacji, które niezmiennie idą w parze z pasją i miłością.

Źródło: GAC MOTOR

Źródło informacji: PR Newswire

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version