Czym zajmuje się firma DDD

0
Team of healthcare workers wearing hazmat suits working together to control an outbreak

Masz problem ze szkodnikami? Nie wiesz jak pozbyć się gryzoni lub insektów? Ten artykuł może być dla Ciebie.

Inwazja owadów takich jak pluskwy czy prusaki może przydarzyć się w każdym, nawet szczególnie zadbanym pod względem higieny domu, czy w fabryce. Każdy, kto choć raz borykał się z tym problemem, wie, jak ciężko jest w pojedynkę wytępić tego typu szkodniki. Istotne jest, by do tej walki od samego początku zaangażować specjalistów w dziedzinie dezynsekcji, którzy skutecznie i przede wszystkim w bezpieczny sposób wyeliminują męczący problem. Jedną z takich firm, na którą bez wątpienia należy zwrócić uwagę, są firmy DDD, które oprócz dezynsekcji oferują inne, profesjonalne usługi zwalczania owadów oraz gryzoni.

Wiedza i doświadczenie

Specjalistyczna firma DDD oferuje profesjonalne usługi w dziedzinie dezynsekcji, deratyzacji, oraz dezynfekcji. Wybierając firmę DDD należy zwrócić uwagę na posiadane przez nią certyfikaty, opinie klientów, a także stosowane metody w poszczególnych usługach.

DDD – dezynsekcja, deratyzacja, dezynfekcja

Usługi dezynsekcji w formie oprysków oferowane przez firmy DDD mają na celu eliminację owadów latających i biegających, takich jak muchy, prusaki, pluskwy, karaczany, pająki, osy, szerszenie i komary. Fachowcy na specjalne zamówienie zajmują się także montażem profesjonalnych lamp, lepów owadobójczych, oraz feromonowych pułapek. Biorąc pod uwagę, jak w przestrzeniach magazynowych, oraz większych punktach handlowych łatwo o obecność gryzoni, dla swoich klientów firmy DDD oferują również usługi deratyzacji, obejmujące zabiegi zwalczania szczurów, myszy oraz wiele innych.

W sezonie infekcyjnym należy zadbać również o higienę w zakładach pracy oraz placówkach handlowych i oświaty. W tym celu warto zwrócić uwagę na usługi dezynfekcji, które w swojej ofercie również posiadają firmy DDD. Skuteczna dezynfekcja obejmuje zabieg ozonowania danych pomieszczeń, także samochodów, opryski chemiczne, oraz zamgławianie. Wszystkie te działania na celu mają zabicie takich mikroorganizmów jak wirusy i bakterie, grzyby, brzydki zapach oraz niebezpieczną dla alergików pleśń.

Szeroka grupa docelowa

Firmy DDD są otwarte na współpracę z każdego rodzaju klientem. Z tego powodu swoje usługi oferuje zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom z branży przemysłowej i spożywczej. Ciekawym rozwiązaniem w kwestii kontynuacji owocnej współpracy jest zamówienie wizyty niezależnego biologa terenowego, który przeprowadzając audyt w danej placówce, oceni efekty programu zwalczania szkodników wprowadzonego przez firmę DDD.