Nie wszystko stracone!

0

Każdy, kto posiada smartfona, komputer lub podobny sprzęt wyposażony w pamięć (a skoro to czytasz, to pewnie takowy masz!), gromadzi na nim przez wiele lat różne pliki. Część z nich to po prawdzie śmieci – rzeczy, od których nigdy nie wracamy. Powstały przypadkiem albo nie są już potrzebne. Część z nich to dzieła naszych rak i umysłów – teksty pracy dyplomowej, zlecona grafika na przysłowiowe „wczoraj”, zdjęcia z wakacji nad Adriatykiem czy ważny arkusz kalkulacyjny do prowadzenia domowych rachunków.  Są też pliki, które są ważnymi dokumentami z urzędów państwowych i zawierają wrażliwe dla nas dane. Ot, choćby kolejne rozliczenia PIT od pracodawcy.

Co jednak, jeśli pewnego dnia jakiś złośliwy wirus sformatuje Wam dysk? Albo bawiąc się w śniegu telefon wypadnie i przeleżawszy w nim kilka minut, nie daje się uruchomić? Albo przypadkiem usuniecie o jeden plik za dużo? Czy to wszystko stracone? Niekoniecznie! Niezależnie od przyczyny, wiele danych pozostaje nietkniętych – usuwanie plików to tylko zapominanie o ich istnieniu bez zmian w zapisie. Uszkodzenia mechaniczne (jak wystawianie na warunki atmosferyczne czy wstrząsy) mogą dotknąć inne niż pamięć masowa komponenty, pozostawiając dane nieruszone.

Kto mi pomoże?

Kiedy już dojdzie do „straty” – nie martw się na zapas! Udaj się czym prędzej z nośnikiem danych do dobrego laboratorium odzyskiwania danych. Czym takie miejsce powinno się charakteryzować? Na pewno wysoką skutecznością, szerokim asortymentem usług, dobrym wyposażeniem i co najważniejsze – chęcią niesienia pomocy klientom w trudnej sytuacji!

Laboratorium All Data Recovery w Warszawie to modelowy zakład odzyskiwania danych! Każdy dysk dowolnego producenta nie ma przed nimi tajemnic, a pracę nad nimi przeprowadzają w pomieszczeniu o sterylności godnej fabryk farmaceutyków czy procesorów. Dzięki temu żaden niepożądany pyłek nie uszkodzi danych, które są do odzyskania! A odzyskać można praktycznie wszystko – 95% skuteczności w odtwarzaniu zdjęć to nie jedyny tak wysoki wynik!

A przede wszystkim – odzyskiwanie plików w All Data Recovery to proces nastawiony na Was. Analiza uszkodzenia jest darmowa – dzięki temu zapłacicie tylko za faktycznie odzyskane dane. Żadnych gruszek na wierzbie, a uczciwa pomoc – takie właśnie powinno być każde laboratorium! Korzystajcie więc z dobrych i uczciwych techników – znajdziesz ich w All Data Recovery!