Lavard – Moda dla Ciebie

0

Pragniesz dopasować styl biznesowy do swojego trybu pracy, ale wydaje Ci się, że to trochę trudne do wykonania, ponieważ po pierwsze masz kłopot z podjęciem decyzji, które rzeczy będą idealne dla Twojego zestawu businnes casual, po drugie nie masz dobrego wyczucia ani talentu związanego z takim stylem ubioru.

Najważniejsza jest marynarka, to najbardziej popularny element biurowego stroju, który fantastycznie pasuje do wszystkich zestawień i nadaje im poważny i przemyślany wygląd. Czy to granatowy, ecru, w prążki, marynarka w towarzystwie cygaretek w towarzystwie klasycznych butów na obcasie z pewnością doda Twojemu wyglądowi niewymyślnego i biznesowego charakteru. Warto kupić sobie także ołówkową sukienkę z dobrej tkaniny. W subtelnym odcieniu i o stosownym fasonie świetnie spiszę się w pracy jak i podczas spotkania z przyjaciółmi. Jeśli w grę wchodzą kolory, wybierz kombinacje granatu i bieli oraz neutralne jednokolorowe zestawy. Nigdy nie lekceważ akcesoriów, mają one siłę, która całkowicie zmieni nasz wygląd. Na przykład broszka lub apaszka podbijają stylizację i dodają jej ciekawego akcentu. Zawsze tylko musimy upewnić się, że akcesoria są w biznesowym stylu. Pomijaj rzeczy krzykliwych oraz zbyt brokatowych. Dress code bywa podchwytliwy i choć wszyscy słyszeliśmy o nim wcześniej i rozumiemy zasady, określenie wciąż może powodować zakłopotanie i niepokój u wielu osób. Na szczęście damy trochę światła na ten typ stroju. Jeśli tylko możemy sobie pozwolić, to świetnym koncepcją stylizacji do pracy jest smart casual. Jeśli już przestudiowaliście sobie czym jest „smart casual” i nadal szukacie pomysłu na stylowy outfit, który byłby w Waszym stylu to mamy dla Ciebie kilka pomysłów. Proponujemy Wam parę drobnych rad smart casual dress code dla kobiet. Smart casual jest trochę nieokreślony. To styl, który potrzebuje dopracowanego, a zarazem super komfortowego ubioru. W związku z tym idealny wygląd potrzebuje równowagi. Kiedy ubieramy się w stylu smart casual, powinniśmy stawiać na elementy, które prezentują elegancko, ale są również komfortowe.
Z uwagi swoją wypracowaną, a jednocześnie komfortową estetykę, elegancki strój często mylony jest z businnes dress code’em. Mim iż mnóstwo outfitów może należeć do obu kategorii, utrzymują się między nimi drobne różnice. Na przykład, business casual w głównej mierze wymaga bardziej klasycznego stylu ubierania się, podczas gdy smart casual może być bardziej na topie. Smart casual to standardowy dress code i taki też jest między innymi wymagany na wiele spotkań, w tym uroczyste spotkania lub podczas biznesowych spotkań. Na szczęście, rodzaj okazji pomoże w wybraniu swojej stylizacji i tym samym skieruje na poprawną trasę. Układając swój outfit, pamiętaj o jego funkcji, o okazji i okoliczności.

Marką, która posiada stylizacje w stylu smart casual i businnes casual jest Lavard. Tutaj zarówno mężczyźni jak i kobiety odnajdą propozycje idealne na rodzinną kolację, do biura czy na randkę. Cała kolekcja jest fantastycznie dopracowana. Uszyta z najwyższej jakości tkanin i z niezwykłą dbałością o detale. Jest dowodem wielkiego kunsztu krawieckiego.