Intrygujące odsłony biustonosza zapinanego z przodu

0

Biustonosz zapinany z przodu to dość nietypowy model, który może posiadać bardzo skrajnie odmienne wzornictwo, jak i funkcje. Ten rodzaj bielizny zaprojektowany został przede wszystkim do zapewnienia wygody kobietom. Zapięcie umiejscowione z przodu w znaczący sposób ułatwia zakładanie tej części garderoby. Współcześnie produkowane modele zaskakują kreatywnością w wykorzystaniu takiej techniki ubierania. Jakiego typu biustonosze zapinane z przodu odnajdziemy w braffiterskich sklepach?

Po prostu wygoda

Tak jak pisaliśmy już we wstępnie, biustonosz zapinany z przodu ma służyć przede wszystkim komfortowi zakładania go. Model jest szczególnie przydatny kobietom, które mają problemy ze zdrowiem. Chory kręgosłup czy kłopoty z barkami mogą być właśnie takim schorzeniem. Taki biustonosz będzie również niezastąpiony podczas wszelkiego rodzaju urazów rąk, pleców czy klatki piersiowej.

Do wyjściowych kreacji

Biustonosz zapinany z przodu  ozdobiony intrygującymi koronkowymi ramiączkami lub dekoracyjnym pasem stanu jest idealny do wszelkiego rodzaju kreacji pięknie eksponujących plecy. Coraz częściej w zmysłowej bieliźnie wykorzystuje się ozdobne aplikacje, przykładowo w formie koronkowych skrzydeł. Wtedy zapięcie z przodu jest niezwykle przydatne, by nie zaburzać spójności i zjawiskowego efektu tyłu biustonosza.

Biustonosz sportowy

Biustonosz sportowy służy odpowiedniemu utrzymaniu kobiecych piersi w możliwie jak najstabilniejszej pozycji podczas wszelkiego rodzaju intensywnego ruchu. Specjalna konstrukcja składa się najczęściej z szerokich ramiączek, zabudowanych miseczek i stabilnego stanu. Taki model zwykle ma mocno skonstruowane zapięcie oraz bardzo obcisły pas obwodu. Z tego też względu prędkie założenie takiego biustonosza może być uciążliwe. I tutaj przychodzi z pomocą sportowy biustonosz zapinany z przodu. Jest on w szczególności polecany kobietom żyjącym w intensywnym tempie i dla których szybsze założenie takiej bielizny jest niezwykle istotne i praktyczne.

Gorset

Niezwykłym i intrygującym modelem jest gorset zapinany z przodu. To niebywale praktyczne jak i fantazyjne rozwiązanie. Ozdobne haftki umieszczone  w tym miejscu dodają tej części garderoby całkiem nowego wyrazu. Zakładanie staje się przy tym również dużo bardziej komfortowe. Zapięcie kilku lub kilkunastu haftek umiejscowionych na plecach jest bowiem lada wyzwaniem i często nie obywa się bez dodatkowej pomocy.

Wersja erotyczna

Koronkowy biustonosz zapinany z przodu o zmysłowych krojach to jeden z modeli, który uwielbiają przede wszystkim mężczyźni. Perspektywa szybkiego pozbawiania partnerki góry bielizny działa na ich zmysły niezwykle pobudzająco. Ilość intrygujących i zmysłowych modeli jest naprawę całkiem spora.

Dla kobiet karmiących

Dla kobiet karmiących szybki i łatwy dostęp do piersi jest niezwykle istotny. Przychodzi jednak taki moment, że karmiąca mama nie ma już ochoty nosić bielizny specjalnie dedykowanej tej czynności. Wtedy biustonosz zapinany z przodu jest wręcz idealnym rozwiązaniem. Ilość ciekawych, kobiecych, eleganckich, jak i zmysłowych modeli, w których na nowo można poczuć się kobieco i atrakcyjnie, jest naprawdę duża. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here