Kto odmówi pannie młodej? – Nowy program TVN 7

0
Program TVN7 - Kto odmówi pannie młodej
FOT.: TVN/FOKUSMEDIA

Kto odmówi pannie młodej to nowy program telewizyjny typu reality show, który już od ponad dwóch miesięcy emitowany jest na antenie TVN 7. To kolejne widowisko w stylu Big Brothera czy Ślubu od pierwszego wejrzenia. Od samego początku zostało ono bardzo dobrze przyjęte przez widzów Siódemki, dzięki czemu stacja TVN 7 dołączyła do grona czołowych programów ogólnopolskich.

To rekord od początku nadawania stacji. Tej jesieni Siódemka umocniła swoją pozycje oraz znalazła się w Wielkiej piątce kanałów telewizyjnych. 

Kto odmówi pannie młodej to program o tematyce ślubnej w formacie Marry me nowTen format programu występuje także w stacjach zagranicznych, również wzbudza tam duże zainteresowanie wśród widzów. To widowisko polega na tym, że panna młoda oświadcza się swojemu partnerowi, a następnie w ciągu trzech dni musi sama zorganizować sobie swój ślub.

W tych trudnych momentach i organizowaniu swojego wesela nie pozostaje sama, wspiera ją psycholog Małgorzata Ohme i gospodyni programu. Dowiedz się więcej o programie Kto odmówi pannie młodej i obejrzyj go w TVN 7 w piątek o 20.30. 

Kto odmówi pannie młodej to nowość Siódemki, która pojawiła się razem z reaktywowaną po około 10 latach przerwy telenowelą Brzydulanowymi odcinkami Hotelu Paradise i Zakochani po uszya także Szkoła i 19 +

Nowe programy uatrakcyjniły programy dla młodzieży i dorosłych oraz urozmaiciły tę niezwykle atrakcyjną już, nową ramówkę programu TVN 7, dla widzów w każdym wieku, która na pewno szybko się nie znudzi.

Gosia Ohme gospodyni programu „Kto odmówi Pannie młodej?

Psycholog Małgorzata Ohme to gospodyni programu reality show Kto odmówi pannie młodej. Małgorzata Ohme to także prezenterka wiosennej ramówki programu Dzień dobry TVN i ekspertka przy realizacji dobrze znanego wszystkim widowiska Big Brother

ZOBACZ – Popularne programy telewizyjne, które oszukały cały świat

W programie Małgorzata Ohme będzie wspierać pannę młodą w dotarciu do ołtarza z ukochanym, wspomagać w czasie rozterek i wątpliwości oraz w organizacji ślubu i przyjęcia. Dowiedz się więcej czy i tym razem sprawdzi się ona w nowej roli oraz czy jej dobre rady są naprawdę pomocne dla uczestników programu? Włącz w piątkowy wieczór telewizor i wybierz TVN 7.

Gdzie można zobaczyć program?

Nowy reality show „Kto odmówi pannie młodej” można obejrzeć w piątkowe wieczory o godzinie 20.30 na antenie programu TVN 7. Program ten jest emitowany w Siódemce od 18 września 2020 r., na początku był o godzinie 20.00, a od 9 października został przesunięty na godzinę 20.30.

Program Kto odmówi pannie młodej to dobra rozrywka dla osób dorosłych. Ukaże on Tobie inne podejście do małżeństwa i ślubu, czasami Cię rozbawi, a innym razem wyciśnie łzy. To podejmowanie poważnych i trudnych decyzji małżeńskich na Twoich oczach i w bardzo szybkim czasie załatwianie formalności ślubnych, jak i organizacja przyjęcia weselnego. To reality show jakiego jeszcze nie było w polskiej telewizji. Sprawdź czy i Ciebie zainteresuje tak jak większość osób, które się po raz pierwszy z nim zetknęły oraz czy i Ty zostaniesz jego wiernym fanem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here