Bukmacher Fortuna – Polska firma bukmacherska podbija kraj

0

Bukmacher Fortuna to pierwotnie czeska firma należąca do Fortuna Entertainment Group. Istnieje na rynku od 1996 roku, a oryginalna nazwa brzmiała Profesjonał sp. z o.o. W dniu 23 stycznia 2012 r.  Fortuna jest pierwszą firmą w Polsce, która uzyskała niezbędne zgody na przyjmowanie zakładów bukmacherskich w Internecie. Dlatego często nazywany jest najstarszym bukmacherem internetowym w kraju. Charakterystyczne żółte logo opisywanej marki jest z pewnością istotne nie tylko dla zapalonych graczy, ale także dla tych, którzy z zakładami bukmacherskiego mają niewiele wspólnego lub też obstawiają je dość zdawkowo

Oferta firmy bukmacherskiej Fortuna

Fortuna oferuje bardzo szeroką gamę produktów – jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie. Obejmuje sporty bardzo popularne i takie uważane za niszowe. Oprócz tego do wyboru mamy różnego rodzaju zakłady specjalne, np. Polityczne czy rozrywkowe. Średnie kursy Fortuny są bardzo wysokie, wielokrotnie wyższe niż średnie kursy innych legalnych bukmacherów. Ogromną zaletą Fortuny jest prosta i wygodna konstrukcja serwisu oraz aplikacji mobilnej. Starannie dobrana kolorystyka i przejrzysty układ treści pozwalają na wygodne i całkowicie intuicyjne korzystanie z serwisu. Co do oferty, to zakłady na żywo od bukmachera Fortuna powinny zaspokoić potrzeby większości graczy. Duża liczba dostępnych zakładów sprawiają, że zakłady na żywo są dużym plusem dla graczy. Ekran zakładów na żywo jest przejrzysty i intuicyjny i nie ma problemu ze znalezieniem interesującego nas rynku. Opcja wielu widoków jest bardzo wygodna, dzięki czemu możemy „komponować” widok ekranu zakładów na żywo i umieszczać na nim ciekawe wydarzenia z różnych dyscyplin. Fortuna umożliwia użytkownikom oglądanie transmisji na żywo wybranych wydarzeń sportowych. Są to między innymi największe mecze tenisowe, hiszpańska La Liga czy amerykańskie ligi NHL i NBA.

Dodatkowo oferta

– Superoferta+ – Zakłady, na które bukmacher oferuje kursy wyższe niż standardowe. Każdego dnia Fortuna wprowadza kilka lub kilkanaście takich zakładów do swojej oferty.

– Hit dnia – Sytuacja tutaj jest podobna do superoferty+, jednak stawka kursowa jest czasami nawet wyższa. Zazwyczaj Fortuna proponuje 2-3 zakłady w tej kategorii każdego dnia.

– Ekspert+ – Oferta obejmuje selekcję wszystkich rozgrywek w danej lidze w określonej kolejce. Jeśli osiągnie 100% skuteczności, oprócz wygrania nagrody, Fortuna dołoży kolejne 20 000 złotych do rozdysponowania dla wszystkich graczy, którzy z powodzeniem wytypować całą kolejkę.

Bonusy na start

Premie startowe mają niezwykle istotny wpływ na opinię danego bukmachera. Często najlepsze promocje bukmacherskie to te, dające profity na samym początku przygody z bukmacherką. Gracze mają teraz wiele opcji i nierzadko szukają recenzji bonusów, aby pomóc im podjąć decyzję. Bonus powitalny jest właściwie pierwszym elementem znalezionym przez nowych klientów. Na przykład bonus depozytowy od Fortuny nie jest przyznawany natychmiast. Środki nie wpłyną na Twoje konto, dopóki kwota nie zostanie czterokrotnie obrócona przez ciebie, co może być dużym problemem dla wielu osób. No niestety, ale taka jest zawsze gra z bukmacherami. Gracze mają 30 dni na zagranie wpłaconą kwotą. To nie jedyny wymóg otrzymania premii. Wymagana liczba obrotów zakładem (cztery razy) uwzględnia tylko kupony spełniające określone warunki. Takie kupony powinny zawierać co najmniej trzy zdarzenia sportowe, a ich łączny kurs nie może być niższy niż 1,60. Sam kurs nie jest wysoki, jednakże brak przelicznika dużo pomaga nam na początek. Jednak szokujące jest, że na kuponie muszą się znaleźć aż trzy pozycje. Wielu obstawiających często wybiera zakłady pojedyncze, a pojawienie się trzech gier znacznie zwiększa prawdopodobieństwo porażki. U bukmachera Fortuna jest również bardzo popularna oferta na zakłady na wirtualne zakłady sportowe. O co im chodzi? Obejmuje to typowanie gier komputerowych obejmujących takie tematy jak piłka nożna, wyścigi konne, wyścigi psów, wyścigi i wyścigi motocyklowe. W zakładach bukmacherskich zwykle potrzebujesz szczęścia, aw zakładach wirtualnych jest to kluczowe. Fortuna oferuje również zakłady bez ryzyka dla nowych graczy, nawet do 210 złotych. Co to oznacza w praktyce? Jeśli nasz pierwszy kupon okaże się błędny po założeniu konta, bukmacher zwróci jego udziały, odliczając jedynie obowiązkowy podatek w wysokości 12%. W takim przypadku również nie musimy nim obraczać. Jeśli pierwszy zakład się powiedzie – możemy wypłacić bonus. Jeśli przegramy, możemy zrobić to samo ze zwrotem kasy. Chyba że zdecydujemy się kontynuować grę.

Aplikacja mobilna

Fortuna idzie za duchem czasu, dlatego, ponieważ używana jest aplikacja mobilna, która może być używana w różnych systemach i jest bardzo łatwa do pobrania, można również łatwo na niej grać w zakłady bukmacherskie. Aplikacja może służyć do realizacji innych funkcji do natychmiastowego obstawiania, szybkiego wpłaty i wypłaty, dostępu do statystyk czy transmisji w czasie rzeczywistym to niewątpliwie dobry wybór dla graczy, pozwalający na obstawianie zakładów prawie zawsze i wszędzie bez użycia komputera.