Odzyskiwanie danych w sytuacjach kryzysowych – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych

0
Komputer nie widzi dysku zewnętrznego - skuteczne czynności naprawcze

W sytuacji, gdy Twój komputer stacjonarny, laptop, telefon lub tablet nagle odmawiają działania, nie wykonuj napraw na własną rękę. Czy wiesz, że jeśli zdecydujesz się na pomoc profesjonalistów, szanse na odzyskanie danych z urządzenia wynoszą powyżej 90%? Dzięki pasji, doświadczeniu oraz stosowaniu nowoczesnych narzędzi technologicznych nasza skuteczność jest tak wysoka. Twój dysk twardy lub SSD uległ uszkodzeniu? Sprawdzimy, czy naprawa jest możliwa. W odróżnieniu od konkurencyjnych firm zajmujemy się odzyskiwaniem danych oraz diagnostyką problemów w urządzeniach elektronicznych. Dyski, karty pamięci, pendrive oraz macierze RAID poddane zostaną bezpłatnej analizie. Jeśli Twój komputer uległ uszkodzeniu mechanicznemu, został zalany lub padł ofiarą wirusa nie próbuj reanimować go na własną rękę. Na twardym dysku z pewnością są dokumenty lub zdjęcia, które chcesz odzyskać.

Odzyskiwanie danych z telefonu jest możliwe. Przekonaj się

Bez względu na to, czy zgłosisz się do nas z komputerem, czy też telefonem, którego nie możesz uruchomić, nasi specjaliści podejmą próbę zdiagnozowania problemu oraz dokonają oceny koniecznych napraw. Jeśli odzyskiwanie danych z telefonu będzie wiązało się z koniecznością serwisowania, wykonamy niezbędne czynności. Posiadamy wyspecjalizowane narzędzia, mieszczące się w warszawskim biurze, obsługiwane przez doświadczonych elektroników. Dla naszych specjalistów praca jest pasją, która nie pozwala zostawiać sprzętów bez wyczerpania wszystkich metod i sposobów odzyskiwania danych. Płacisz tylko za efekt, analiza problemu oraz działania, jeśli nie zakończą się sukcesem, to nasz wkład w rozwiązanie problemu. Posiadamy dwanaście stanowisk pracy, dzięki którym nie będziesz czekał/a na realizację usługi w długiej kolejce klientów. 

Komputer nie widzi dysku zewnętrznego – skuteczne czynności naprawcze

Jako specjaliści, zajmujący się elektroniką od dziecięcych lat, wykwalifikowani oraz wykazujący się bogatym doświadczeniem, oferujemy najwyższą skuteczność działań. Odzyskiwanie danych w przypadku, gdy komputer działa, lecz nie w pełni swoich możliwości jest dla nas ogromnym wyzwaniem zwłaszcza dlatego, że poza odzyskiwaniem danych zależy nam na usprawnieniu sprzętu poprzez likwidację przyczyny problemu. Nasze działania są skuteczne oraz pozwalają usprawnić działanie urządzeń, w których usterka mogła dawać o sobie znać od dawna. Korzystaj ze wszystkich zasobów komputera i przekonaj się, że odzyskiwanie danych jest możliwe dzięki skorzystaniu z usług profesjonalistów. Nasze biuro w Warszawie mieści się w dogodnej lokalizacji. Odzyskiwanie danych z dysków twardych, dysków SSD, dysków twardych do serwerów (w tym serwerów NAS), pendrive, kard SD dotyczy także macierzy RAID 0, RAID1, RAID5, RAID10, RAID6, RAID 50. Polecamy skorzystać z usług profesjonalistów, których działania płatne są za efekt. W przypadku nierozwiązania problemu, nie pobieramy opłat. Zależy nam na najwyższej jakości usługach, dlatego w każdy problem angażujemy się na 100%. Zapraszamy do kontaktu.