Rejestracja u bukmacherów. Konto tymczasowe.

0

Zakłady bukmacherskie powinny zadbać o to, by rejestracja w ich serwisie trwała możliwie najkrócej i była prosta do przejścia. Sprawna rejestracja u bukmachera już od samego początku wywołuje pozytywne skojarzenia z bukmacherem.

Konto tymczasowe

Konto tymczasowe pozwala zaoszczędzić czas i zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie po szybkim wypełnieniu krótkiego formularza rejestracyjnego. Konto tymczasowe zakłada się na drodze szybkiej rejestracji bez dowodu, gracz nie jest zobowiązany do przesłania zdjęcia lub skanu swojego dowodu tożsamości. Zakładając konto tymczasowe, ma się szansę na przetestowanie usług danego bukmachera, zanim powierzy mu się swoje wszystkie dane osobowe.

Rejestracja bez dowodu

Użytkownicy często wyszukując frazę “bukmacher bez dowodu”. Szukają miejsca, gdzie mogliby obstawiać zakłady bukmacherskie bez konieczności podawania swoich pełnych danych osobowych. Od momentu, kiedy weszły w życie przepisy RODO, ludzie stali się bardzo wyczuleni i z większą ostrożnością wybierają miejsca, którym mogą powierzyć swoje dane osobowe. I słusznie. Ochrona danych osobowych jest bardzo ważna. Niedoświadczeni gracze jednak nie wiedzą, że bukmacher ma uzasadnione powody, przez które wymaga podania szczegółowych danych na temat gracza podczas rejestracji.

Legalni bukmacherzy, czyli tacy, którzy działają w oparciu o stosowną licencję od Ministerstwa Finansów, muszą przestrzegać prawa polskiego. Obowiązująca w Polsce ustawa, tzw. ustawa hazardowa wymaga od bukmacherów, by weryfikowali wiek gracza. Przypominamy, że tylko osoby pełnoletnie, czyli po ukończeniu 18. roku życia, mogą brać udział w zakładach wzajemnych.

Szybka rejestracja STS

Dla tych, którzy swoją pierwszą rejestrację u bukmachera mają jeszcze przed sobą,, postanowiliśmy opisać proces szybkiej rejestracji. STS jest jednym z najpopularniejszych polskich bukmacherów. Ten bukmacher dba o stronę techniczną swojego serwisu i stale ją usprawnia, by klienci byli zadowoleni z jego usług. Nic więc dziwnego, że jako jeden z pierwszych wprowadził możliwość rejestracji bez dowodu.

Rejestracja u bukmachera STS nie powinna zająć dłużej niż 2-3 minuty. Wystarczy, że gracz wejdzie na oficjalną stronę bukmachera i odnajdzie przycisk „Zarejestruj się”. Po kliknięciu tego buttona zostaje się przeniesionym do złożonego z dwóch części formularza rejestracyjnego.

I etap szybkiej rejestracji w STS

Pierwszy etap wymaga od użytkownika podania adresu e-mail, hasła i nr telefonu. Pod spodem jest jeszcze jedno pole, przeznaczone do tego, aby wpisać w nim dedykowany kod promocyjny. Kod promocyjny STS o treści “PREZENT” odblokuje ofertę VIP dla nowych graczy, dzięki niemu uzyskasz dostęp do najlepszych bonusów. Pod wszystkimi polami zobaczysz okienka do zaznaczenia. Pierwsza zgoda jest obowiązkowa do zaznaczenia. Zaznaczając pierwszy kwadracik, oficjalnie potwierdzasz, że jesteś pełnoletni. Druga zgoda dotyczy otrzymywania informacji handlowych i nie masz obowiązku jej zaznaczać. 

II etap szybkiej rejestracji w STS

Na drugim etapie rejestracji musisz podać swoje dane osobowe. STS wymaga wpisania imienia, nazwiska, narodowości oraz numeru PESEL. Wypełniony kwestionariusz potwierdzamy kodem SMS, który otrzymasz na podany wcześniej numer telefonu.