Home LifeStyle Jak zakryć niedoskonałości przy pomocy korektora?

Jak zakryć niedoskonałości przy pomocy korektora?

0

Drobne niedoskonałości czy zasinienia pod oczami? Z tym problemem boryka się wiele kobiet, ale istnieje doskonałe rozwiązanie powyższego problemu – korektor o kryjącej formule. Sprawdź, jak wybrać kosmetyk idealnie dopasowany do potrzeb Twojej cery i poznaj najlepsze metody jego aplikacji.

Maskowanie niedoskonałości przy pomocy korektora

Użycie podkładu nie zawsze gwarantuje zamaskowanie wszystkich niedoskonałości. W takim przypadku niezbędne jest użycie korektora. Działa tutaj bardzo podobna zasada, jak w przypadku fluidu – najlepiej rozpocząć aplikację od niewielkiej ilości produktu, by następnie stopniować jego krycie. Nakładając korektor Maybelline pamiętaj o tym, aby wcześniej delikatnie nawilżyć skórę przy pomocy kremu dedykowanego konkretnym okolicom. Dzięki temu kosmetyk doskonale wtopi się w skórę i utrzyma na twarzy przez wiele długich godzin. 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze korektora?

Wybierając idealny korektor do twarzy należy przede wszystkim dopasować go do potrzeb skóry. Młoda cera posiada zupełnie inną strukturę niż dojrzała, dlatego ważne, aby zwrócić uwagę na konsystencję produktu. Nie powinien on rolować się, ani zbierać w załamaniach zmarszczek – zarówno mimicznych, jak i tych wynikających z działania grawitacji oraz wieku. Kluczowy jest także aplikator, który ma ułatwić codzienne nakładanie makijażu – im węższy i mniejszy, tym łatwiej nałożyć niewielką ilość kosmetyku w trudno dostępnych miejscach np. przy skrzydełkach nosa czy tuż przy kąciku nosa. Czy korektor Maybelline może być na tyle uniwersalny, aby uzupełnić kosmetyczkę każdej kobiety?

Maybelline – korektor dopasowany do Twoich potrzeb

Jeżeli szukasz długotrwałej formuły idealnej do aplikowania nie tylko w okolicach pod oczami – wybierz korektor Maybelline Super Stay 24H Undereye. Jeżeli natomiast potrzebujesz produktu, który w jedną chwilę dopasuje się do Twojej cery, w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem okaże się korektor Fit me o doskonałym kryciu. Posiadasz skórę suchą? Wypróbuj Maybelline korektor Instant Age Rewind®. Oto uniwersalny kosmetyk przydatny do maskowania cieni pod oczami oraz niedoskonałości widocznych na twarzy. Wyróżnia go miękki i wygodny aplikator, który ułatwia tworzenie dziennego i wieczorowego makijażu. 

NO COMMENTS

Exit mobile version