Legalni bukmacherzy w Polsce – którego wybrać?

0

Gra na zakładach bukmacherskich wcale nie jest łatwa – każdy kto obstawiał kiedyś zakłady bukmacherskie jest w stanie prawdopodobnie to przyznać, dlatego też, aby wygrywać z bukmacherem, trzeba odpowiednio się przygotować, a żeby to zrobić, trzeba przede wszystkim któregoś z nich wygrać. W końcu niektórzy bukmacherzy mają o wiele lepszą opinię od innych, dlatego też dziś dowiecie się, u których warto jest obstawiać zakłady!

Legalny bukmacher STS

Legalny bukmacher STS działa w internecie od 2012 roku, chociaż powinniśmy wiedzieć o tym że strona internetowa tego bukmachera była dostępna już wcześniej i pozwalała na sprawdzanie aktualnej oferty łącznie z kursami. Obecnie ma największy udział w polskim rynku – nie tylko dzieje się tak ze względu na przywiązanie graczy do marki, ale również przez naprawdę pokaźną ofertę zakładów, jakie można znaleźć na stronie opisywanego legalnego w Polsce bukmachera STS. Chyba nikt nie będzie zdziwiony, jeśli napiszemy, że to marka STS jest najczęściej kojarzona z bukmacherką przez osoby, które mają niewiele wspólnego z tą branżą. Mowa w końcu o najpopularniejszej firmie bukmacherskiej w naszym kraju. STS umożliwia swoim graczom na obstawianie kuponów online z tych samych dyscyplin, co w przypadku jego punktów naziemnych, nie ma więc mowy o tym, by oferta internetowa była w jakikolwiek sposób okrojona bądź negatywnie odbiegała od tego, co można znaleźć w oddziałach bukmachera na terenie całego kraju.

Legalny bukmacher BetClic

Bukmacher Betclic posiada stosowne zezwolenie i licencję na udzielanie zakładów wzajemnych przez sieć, więc można bezpiecznie obstawiać u tego bukmachera nie martwiąc się, że popełniamy wykroczenie skarbowe. Po wielu miesiącach oczekiwania nareszcie możemy grać u bukmachera, który jest bardzo znany wszystkim graczom zakładów sportowych. Oferta, bonusy, kursy to tylko kilka atutów bukmachera Betclic w Polsce. Po wejściu w życie ustawy hazardowej z roku 2017 bukmacher BetClic zmuszony był zrezygnować z działalności na terytorium naszego kraju. Na podobny ruch zdecydował się również Expekt. Obecnie nie można zakładać kont także u Bet365, który jeszcze niedawno był najpopularniejszym bukmacherem w Polsce. W mediach od dłuższego czasu mówi się o tym, że zagranicznym bukmacherom polskie prawo dało porządnie w kość. Niektórzy odczuli zmiany bardziej, a inni mniej. Nic dziwnego, że coraz więcej podmiotów stara się działać w Polsce poza szarą strefą. Zakłady Bukmacherskie BetClic dla graczy organizują liczne konkursy czy cashbacki, które można odebrać w przypadku nietrafionych kuponów. Szczególnie dobrze oferta tej firmy wygląda w dniach, gdy rozgrywane są spotkania Ligi Mistrzów czy innych znanych turniejów piłkarskich ale nie tylko. Widać to w Polsce chociażby w przypadku premii na start. Betclic bonus powitalny to rzadko u nas spotykany cashback od przegranej w pierwszym kuponie. Jeżeli zaliczysz przegraną, buk odda ci 100% zainwestowanych pieniędzy aż do 500 złotych! Betclic znany jest także z oferty na e-sport, który w Polsce jest bardzo popularny. To kolejny pozytywny aspekt tego bukmachera – łatwo się można o tym przekonać na własnej skórze. Oficjalna strona bukmachera Betclic dostępna jest w języku polskim pod nazwą Betclic.pl.

Kto może obstawiać zakłady online?

Zgodnie z obowiązującym prawem, dowód osobisty może mieć w Polsce nie tylko pełnoletnia osoba. Co jednak, gdy ktoś takowego nie posiada? Powodów może być kilka: brak polskiego obywatelstwa albo nieuzyskanie pełnoletności. Z tym pierwszym można sobie w pewien sposób poradzić, ale drugim – już nie. Przypominamy, że obstawianie zakładów bukmacherskich w naszym kraju przeznaczone są jedynie dla osób, które mają ukończone 18 lat. Obcokrajowcy także nie mogą rejestrować się w polskich portalach, które bukmacherzy online tworzą, ponieważ nie posiadają wymaganych dokumentów. Takie osoby, jeśli mają na to chęć, powinny obstawiać zakłady bukmacherskie przez punkty naziemne.

Co jeśli nasze konto musi zostać zweryfikowane?

Każdy z nas niemal na każdym kroku narażany jest na różnego rodzaju oszustwa online przez hakerów czy przestępców, którzy chcą ukraść nasze dane osobowe. Jeżeli chcecie chronić się przed podejrzanymi procederami, zawsze zwracajcie uwagę, kto i dlaczego potrzebuje informacji na wasz temat. Jeżeli na każdym kroku będziecie wykonywać posłusznie wszystkie kroki pracowników firm bukmacherskich, staniecie się łatwym celem. Aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, przede wszystkim zakładajcie konta tylko u podmiotów legalnie działających w Polsce. Każdy legalny bukmacher posiada odpowiednie zgody Ministerstwa Finansów i podlega przepisom obowiązującym w naszym kraju. Bez obaw na stronach takich buków możecie wysyłać dowody tożsamości i tym podobne. Oczywiście, od wszystkiego są wyjątki. Zawsze musicie sprawdzać, dlaczego zostaliście poproszeni o podanie konkretnych informacji. Pamiętajcie, że bukmacherzy nie mają w zwyczaju wysyłać e-maili z linkami, prosić was o hasła czy też korzystać z skrzynek pocztowych znajdujących się na zagranicznych serwerach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj