Stroje kąpielowe 2020 – co będzie modne tego lata?

Stroje kąpielowe na 2020 rok

Lato 2020 zbliża się do nas wielkimi krokami. Słońce, plaża, jezioro czy basen – kto o tym nie marzy? Stroje kąpielowe potrafią być idealnym dopełnieniem udanego wypoczynku, ale mogą też go skutecznie popsuć. Jak znaleźć strój, który będzie jednocześnie modny i wygodny?

1. Stroje kąpielowe – pamiętaj, że ma być nie tylko modnie i ładnie…

2. Najmodniejsze stroje kąpielowe 2020. Co będziemy nosić na plaży?

Jeśli zajrzysz do sieciówek, szybko się przekonasz, że stroje kąpielowe w wielu z nich wyglądają niemal identycznie. A przecież każda z nas ma inną figurę i żadna nie chciałaby mieć na sobie tego, co nosi połowa innych kobiet, prawda?

1. Stroje kąpielowe – pamiętaj, że ma być nie tylko modnie i ładnie…

Strój kąpielowy to bardzo niewielki element garderoby, ale może okazać się nieco problematyczny. Wiele z nas przygotowuje się na nadejście sezonu bikini już od miesięcy, starając się doprowadzić swoją figurę do stanu wymarzonego.  Jednak zamiast zadręczać się dietami, warto postawić na stroje kąpielowe, które ukryją mankamenty naszej figury i uwydatnią to, z czego możemy być dumne.

Choć moda plażowa się zmienia, pewne zasady pozostają niezmienne. Po pierwsze, żadna kobieta nie wygląda dobrze w za ciasnym stroju kąpielowym (próba zaklinania rzeczywistości daje odwrotny efekt – w zbyt ciasnym stroju tylko podkreślamy zbędne kilogramy). Żadna kobieta nie powinna również zakrywać się niepotrzebnie zbyt dużym rozmiarem, bo efekt będzie komiczny. Kupując strój kąpielowy, mamy tę łatwość, że możemy wybrać górę w innym, a dół w innym rozmiarze. Korzystajmy z tego, sprawdzając swoje wymiary i szukając stroju, który będzie do nich idealnie pasował.

Po drugie, pamiętajmy, że i małe, i duże może być piękne. Grunt to właściwa oprawa, odwrócenie uwagi od problematycznych stref i podkreślenie tego, co lubimy w swojej figurze. A to można zrobić nie tylko przy pomocy fasonu, ale i koloru. No i najważniejsze – strój kąpielowy ma służyć również podczas ruchu, a nie tylko leżenia. Zwróćmy uwagę, by był wygodny i nie sprawiał problemów podczas pływania, gry w siatkówkę czy innych czynności.

2. Najmodniejsze stroje kąpielowe 2020. Co będziemy nosić na plaży?

Na szczęście minęły już te czasy, gdy jednoczęściowe stroje kąpielowe kojarzyły nam się głównie z nieatrakcyjnym strojem rodem ze szkolnego basenu w czasie lekcji wf-u. Teraz jednoczęściowe stroje należą do czołówki plażowych trendów. Motyw tie-dye, marynarski, a może tropiki? Zarówno fanki letnich szaleństw, jak i minimalistki, na pewno znajdą coś dla siebie. Hitem lata 2020 znów będzie monokini, które pomoże zakryć to i owo i czuć się na plaży w pełni komfortowo.

Jeśli chodzi o dwuczęściowe stroje kąpielowe, odkąd projektanci zakochali się w wysokich stanach, nie chcą się w nich odkochać. I dobrze! Dzięki wysokim stanom będziemy wyglądać stylowo i czuć się swobodnie. Tego lata nie zabraknie również nawiązań do Marilyn Monroe, która zadawała szyku w marszczeniach i wiązaniu na szyi. Takie stroje przeniosą nas w czasie do lat 50. W modzie plażowej 2020 nie zabraknie również wszelakich falbanek i grochów. Ale projektanci podbijają stawkę i dorzucają również wzory zwierzęce: zebrę, pasy tygrysa i cętki lamparta. Oj, będzie się działo!

Szukając stroju kąpielowego nie kieruj się wyłącznie trendami i tym, co znalazło się na wybiegach czołowych projektantów na całym świecie. Pamiętaj przede wszystkim o tym, że to ty masz czuć się w stroju jak królowa lata!

Post Author: itlife.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.