Nie musisz wychodzić z domu, by dobrze się bawić – najciekawsze wydarzenia online

0

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce będziemy mogli powrócić do życia towarzyskiego i uczestniczyć w wielu imprezach. Jednak gospodarka nie jest do końca odmrożona i na razie musimy zadowalać się wydarzeniami w większym gronie jedynie online. W jakich streamingach warto uczestniczyć?

Koncerty w internecie, jak „Męskie Granie w domu” czy „Kwarantanna Na Na” zebrały sporą widownię i zapoczątkowały nowy trend – wspólną zabawę online. Do koncertów, spektakli, warsztatów i innych wydarzeń kulturalnych w sieci dołączyło wielu artystów. Bardzo nam to umiliło czas społecznej izolacji i wielu pozwoliło wytrwać. Już niedługo powrót do normalnego życia – zobacz spis najciekawszych wydarzeń w stolicy Dolnego Śląska: imprezy Wrocław, ale zanim wybierzesz się na jedną z nich, sprawdź, na jakie wydarzenia warto dołączyć już dziś – wystarczy dostęp do internetu.

Muzyka dla SPATiFu

Live stream transmit or receive video and audio coverage over the Internet. Digital marketing and advertising concept

Sobotnie koncerty w SPATiFie to już legenda. Na szczęście czasy kwarantanny nie pokrzyżowały planów sympatykom klubu. Mazda postanowiła pomóc muzykom przetrwać ten trudny czas i w ramach działań platformy „Mazda. W Moim stylu” zaprasza na prawdziwą, muzyczną ucztę. „Muzyka dla SPATiFu” to cykl sobotnich koncertów online na żywo granych prosto ze… sceny SPATiFu. Muzycy, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zagrają dla internautów, przenosząc niezwykły klimat miejsca do Twojego domu. W czerwcu zagrają Aga Zaryan i Mała Orkiestra Dancingowa. Za stronę wizualną odpowiada reżyser, operator i przyjaciel SPATiFu, Jan Holoubek. Transmisję możesz oglądać bez opłat na Faceboooku, ale jeśli chcesz wesprzeć działalność Klubu możesz kupić bilet wsparcia.

Bezpłatne zajęcia jogi dla początkujących

Portrait of young yogi woman practicing balance yoga asana Virabhadrasana at home, copy space. Online training on laptop computer. Yoga, pilates, working out exercising

Czas spędzany w domu możesz wykorzystać na naukę nowych umiejętności. Chcesz nauczyć się jogi? Dołącz do bezpłatnych zajęć online „Vinyasa Od Podstaw” w każdą niedzielę o godz. 12:30. Na żywo prowadzi je instruktor Przemek Nadolny. Joga wprowadzi Cię w pozytywny stan ducha i ciała. Zajęcia wspiera Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA – możesz zapisać się również na inne zajęcia za niewielką opłatą. Ćwiczenia na żywo w domu dadzą Ci możliwość spotkania się z innymi uczestnikami na macie i poczucia wspólnoty. Jak dołączyć do zajęć? Należy zainstalować bezpłatny program ZOOM i wyszukać ID spotkania: 996 6859 7905

Pod wielkim dachem nieba

Online odbywają się nie tylko nowości, ale też wydarzenia z tradycją. „Pod wielkim dachem nieba” jest cykliczną audycją tworzoną przez Piotra Pawła Spottka od 27 lat. Możesz jej posłuchać w każdy poniedziałek w godzinach między 20 a 22 w internetowym Radiu Muzyczna Cyganeria. Program to przede wszystkich niezwykłe spotkanie z polską piosenką autorską i poetycką. Możesz liczyć na sporą dawkę wzruszeń, a także interesujące wywiady z artystami. W kąciku „Cztery ściany wiersza” prezentowane są utwory polskich i zagranicznych współczesnych poetów. Czyta je Maria Duszka. Dołącz, jeśli brakuje Ci spotkań z kulturą – „Pod wielkim dachem nieba” z pewnością zrekompensuje nieco tę pustkę.

Wszystkie wydarzenia online znajdziesz w specjalnej kategorii na Rytmy.pl: https://rytmy.pl/wydarzenia/online/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj