Ty i Ona – Czy nadszedł już dobry moment na pierwszy, wspólny raz

0

seks erotyka

Nowa znajomość, nowe wyzwania i oczekiwania, ale przede wszystkim czas, w którym decydujemy, czy chcemy z drugą osobą stworzyć długotrwałą, stabilną relację, czy raczej wolimy pełną nieoczekiwanych zwrotów sytuacji znajomość, opartą na fizycznym zauroczeniu. Zainteresowanie osobą płci przeciwnej , które spotyka się z wzajemnością, często wywraca nasz świat do góry nogami, wymagając zaangażowania, często zmiany przyzwyczajeń, nawyków i zachowań, które stały się już zakorzenione. Osoba, która staje się dla nas ważna, odsuwając na drugi plan nasze dotychczasowe życie, to nie tylko wpatrzenie, zakochanie, bezkompromisowe zauroczenie, ale również szereg pytań i wątpliwości, jak pokierować znajomością, aby obydwie jej strony były szczęśliwe i spełnione. W jaki sposób ze sobą rozmawiacie, jak wiele czasu spędzacie ze sobą, czy łączą Was wspólne pasje, to ważne kwestie, ale w każdym nowym związku szybciej lub później pojawia się temat sexu. Jak przygotować się do tego ważnego momentu, kiedy po raz pierwszy traficie razem do łóżka na namiętny seks? Kiedy i kto powinien przejąć inicjatywę, aby nie urazić drugiej strony niewłaściwym podejściem do tematu? Jak więc podejść do sprawy właściwie i z wyczuciem? Przede wszystkim z wyczuciem.

Seks – Pierwszy, wspólny raz warto zaplanować

W nowej relacji nie warto kierować się spontanicznymi pragnieniami. Jeżeli zależy nam, aby związek rozwijał się właściwym torem, nie jest dobrym pomysłem przyspieszać go zbyt szybkim sexem. Z pewnością powstrzymanie się od współżycia nie jest łatwe, zwłaszcza, jeśli nowo poznana osoba kusi atrakcyjna sylwetką, jednak myśląc perspektywicznie, coś, na co się czeka, zawsze smakuje lepiej. Nie masz również do końca pewności, czy nowy partner/partnerka też ma ochotę na sex na początku znajomości. Lepiej poznać druga osobę lepiej i zaplanować tę wyjątkową chwilę, aby była dla was obojga wspaniałym przeżyciem.

Erotyka – Jak najlepiej zaplanować ten ważny moment?

Nowy związek to czas, kiedy lubisz imponować, starać się, dawać od siebie sto procent, aby druga osoba była w Twoim towarzystwie adorowana i doceniana. Planując wasz pierwszy raz, warto zadbać o to, abyście po pierwsze nie musieli stresować się brakiem odpowiedniej ilości czasu. Spokojne miejsce, gdzie będziecie tylko we dwoje, to podstawa zbudowania romantycznej atmosfery. Co będzie przydatne podczas planowania i organizacji tego wyjątkowego momentu?

  • czerwone wino, doskonale odpręża i relaksuje, a przy tym pomaga pozbyć się zahamowań,
  • kwiaty dla kobiety, poczuje się piękna i adorowana,
  • higiena – nie zapominajcie, aby przykry zapach nie zniechęcił do bliskości,
  • zabezpieczenie – prezerwatywy są konieczne.

Kiedy nadejdzie idealny moment, jakie są oznaki?

Nowa znajomość to czas czekania na odpowiedni moment, jednak nie warto wywierać presji na drugiej osobie. Czy filmy erotyczne pomogą w jakiś sposób rozładować napięcie? Często filmy erotyczne, darmowe sex filmiki są źródłem inspiracji, które mogą stać się przydatne, planując współżycie z nowym partnerem/partnerką. Związek to relacja, która rozwija się swoim tempem, jednak nadejście chwili, w której oboje będziecie gotowi na krok dalej stanie się dla Was naturalne i oczywiste. Z pewnością będziecie uczestniczyli w sytuacji, z której naturalnie wyniknie chęć bliskości i przekroczenia granicy. Ważne wydarzenia w roku, których jesteście świadkami, mogą być doskonałym impulsem. Czy nie wspaniale będzie wspominać pierwszy wspólny raz w Boże Narodzenie, Sylwestra lub Walentynki?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj