Panele winylowe – najwyższa jakość i komfort użytkowania!

0

Panele winylowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nie bez przyczyny! Doskonale imitują drewno, występują w różnych wersjach kolorystycznych, są niezwykle trwałe, ciche, a na dodatek wodoodporne! Pod wieloma względami nie dorównują klasycznym panelom. Przekonaj się w czym tkwi sekret ich rosnącej popularności.

Podstawową zaletą paneli winylowych jest niebywała jakość materiału, z którego są produkowane. Winyl, inaczej polichlorek winylu (PCV) to syntetyczny polimer bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne, charakteryzujący się dobrą termoplastycznością. Co więcej podłogi winylowe są odporne na wilgoć, w przeciwieństwie do tych krytych konwencjonalnymi, drewno-pochodnymi panelami. Mogą być więc z powodzeniem stosowane nawet w łazience. Z uwagi na ich niewielką grubość (około 2-5 mm), a co za tym idzie niski opór cieplny, będą idealnym materiałem na ogrzewanie podłogowe. Są dobrym przewodnikiem cieplnym, więc pozwolą nam zaoszczędzić spore pokłady energii. Dodatkowym atutem jest łatwy montaż na specjalnym podkładzie bez potrzeby używania kleju. Panele winylowe wyposażone zostały w błyskawiczne złącza typu klik, co dodatkowo ułatwia ich układanie.

To jednak nie koniec zalet paneli winylowych! Decydując się na ich zakup, gwarantujemy niebywały komfort użytkowania podłóg wszystkim domownikom. Panele winylowe, z uwagi na swoją elastyczność, nie obciążają naszych stawów. Dodatkowo posiadają antypoślizgową powierzchnię, która zwiększa nasze bezpieczeństwo. Będą więc idealnym rozwiązaniem dla rodzin z małymi dziećmi. Panele winylowe Quickstep są niezwykle ciche, miękkie i ciepłe w dotyku. Dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Do złudzenia przypominają drewno, nadadzą niepowtarzalnego charakteru każdemu wnętrzu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj