Marzysz o wystąpieniu w Top Model? Poznaj sekrety kulis programu!

0

Kiedy polskie Top Model po raz pierwszy pojawiło się w telewizji, wywołało ogromne poruszenie. Tysiące młodych kobiet poczuło, że ich marzenie o wejściu do świata mody może się w końcu spełnić. Zainteresowanie było na tyle duże, że Top Model wkrótce poszerzyło swoją działalność i zaprosiło na castingi także mężczyzn. Każdego sezonu kwalifikacje do programu przyciągają tysiące osób. Przed wejściami do budynków ustawiają się tłumy ludzi, którzy nie są gotowi na to, co ich czeka. Im mniej wiedzą, tym mniejsze szanse mają na przejście do kolejnego etapu. Zobacz, z czym musisz się zmierzyć na samym początku, żeby spełnić marzenie o karierze modelki lub modela!

Wszędzie będą ludzie

Castingi przyciągają mnóstwo ludzi. Są wśród nich nie tylko osoby myślące o karierze, ale też ich rodzina czy przyjaciele. Oprócz tego na pewno spotkasz kogoś, kto przyszedł tylko popatrzeć. Ludzie będą dosłownie wszędzie, przed budynkiem i w budynku, na każdej ławce i każdej kanapie, a także we wszystkich pobliskich sklepach albo kawiarniach. Dlatego przygotuj się na wielkie tłumy, niekończące się kolejki i niedostatki wody oraz jedzenia.

Jedno ujęcie nigdy nie wystarcza

Znasz czołówkę programu Top Model? Pamiętasz castingi, które zaczynają się szaleńczym biegiem wszystkich ludzi? Albo powycinane rozmowy z różnymi osobami? Nie łudź się, że te urywki nagrywane są za pierwszym razem. Większość scen trzeba powtarzać, co znacznie wydłuża czas trwania jednego castingu. Znacznie, czyli nawet o kilka dni. Zaopatrz się w dużo wolnego czasu i jeszcze więcej cierpliwości.