Pięć najbardziej oczekiwanych premier filmowych w 2018 roku

0

Na co do kina? My podpowiadamy! Oto lista pięciu najbardziej wyczekiwanych filmów w polskich kinach.

1. ZAKONNICA
Premiera 7 września.

Młoda zakonnica popełnia samobójstwo w klasztorze w Rumunii. Ksiądz i nowicjuszka, która właśnie miała przyjąć złożyć śluby zakonne, zostali wysłani przez Watykan, aby zbadać tę sprawę. Odkrywają niechlubny sekret zakonu, po czym muszą stawić czoło demonicznej zakonnicy.

2.KLER
Premiera 28 września.

Tragedia z przed kilkulaty połączyła trzech mężczyzn. Później co roku spotykają się, by uczcić fakt ocalenia. Wkrótce ponownie będą miały wydarzenia, które dotyczą tych księży i wpłyną na ich dotychczasowe życie.

3.Predator
Premiera 14 września

Spektakularne polowanie przenosi się do małego miasteczka w Ameryce, z najdalszych zakątków kosmosu. To mały chłopiec sprowadza groźnych łowców na Ziemię i tylko oddział białych żołnierzy oraz skromny nauczyciel są w stanie uratować ludzkość.

4. Czarne bractwo. BlacKkKlansmanie
Premiera 14 września

Ron Stallworth jest pierwszym czarnoskórym detektywem w Departamencie Policji w Colorado Spring. Chcąc przełamać rasistowskie poglądy kolegów, wraz z innymi pracownikiem podejmuje się trudnej i niebezpiecznej misji.

5. Kameralnej
Premiera 21 września

Podczas konferencji pokojowej Kaszubi walczą o miejsce na mapie. Traktat wersalski zapewnił niepodległość Polakom, jednak społeczność pruska dużo na tym straciła. Między mieszkającymi obok siebie Kaszubami, Polakami i Niemcami wzbiera się ogromną niechęć, a jej finałem będzie mord w Piaśnicy.