Kino we własnym salonie

0

Intymne seanse filmowe w prywatnym gronie stają się popularną rozrywką, gdyż coraz więcej Polaków buduje prawdziwe kino we własnym salonie. Sprzęt również nie jest już tak drogi, więc na innowacyjne urządzenia mogą pozwolić sobie nie tylko ludzie zamożni.

Nowe projektory laserowe

Jeżeli chcecie jakością obrazu dorównać profesjonalnym salom kinowym, bezwzględnie powinniście zainwestować w projektor laserowy. Nowe urządzenia nie kosztują już 30-40 tysięcy, jak jeszcze przed rokiem lub dwoma. Ostatnio obserwujemy silny spadek cen, a rozsądny projektor laserowy można zamówić już za około 10 tysięcy złotych. Zmieniła się także technologia stosowana do produkcji obrazu. Dawne projektory wytrzymywały około 5 lat, podczas gdy teraźniejsze urządzenia laserowe powinny bez problemu przekroczyć 10 lat, jeśli chodzi o całkowity czas eksploatacji.

Fascynujący dźwięk

Aby wczuć się w atmosferę efektownego filmu nie wystarczy imponujący obraz, gdyż ścieżka dźwiękowa jest równie istotna. Bez dźwięku przestrzennego trudno całkowicie zanurzyć się w fabule filmów akcji lub przygodowych. Dlatego do salonu trzeba kupić solidny zestaw, który składa się z co najmniej sześciu źródeł akustycznych. Musi stosować technologie, które potrzebne są do wykorzystania pełnych walorów dźwięku przestrzennego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj