Najlepsze miejsca na dyskretny tatuaż: Wybieraj z rozumem

0

Tatuaże to doskonały sposób na wyrażenie siebie i zdobycie unikalnego ozdoby na ciele. Jednak nie zawsze chcemy, aby nasze tatuaże były widoczne na pierwszy rzut oka. Jeśli szukasz pomysłów na dyskretne tatuaże i najlepsze miejsca na ich umieszczenie, to ten artykuł jest dla ciebie. Oto kilka propozycji, które warto rozważyć.

Nadgarstek

Tatuaże na nadgarstku to popularny wybór dla osób, które chcą tatuażu, który można łatwo ukryć lub eksponować w zależności od okazji. Możesz wybrać mniejszy wzór, taki jak serce, gwiazda lub napis, lub zdecydować się na bardziej skomplikowany projekt.

Kark i potylica

To miejsca, które pozwalają na dyskretny tatuaż, który nie jest zbyt widoczny w codziennym życiu. Możesz ukryć go włosami lub ubraniem, a jednocześnie ujawnić go wtedy, gdy chcesz. Kark i potylica są doskonałym wyborem dla osób, które cenią sobie subtelność.

Biodro i talia

Tatuaż na biodrze lub w okolicach talii może być wyjątkowo zmysłowy i atrakcyjny. Możesz ukryć go pod spódnicą, spodniami czy kostiumem kąpielowym, a jednocześnie podczas plażowania lub intymnych chwil, staje się widoczny.

Pod stopami

Jeśli zależy ci na całkowitej dyskrecji, to tatuaż pod stopami to idealny wybór. Możesz go ukryć przed oczami innych, a jednocześnie cieszyć się nim, kiedy tylko zechcesz. Pamiętaj jednak, że tatuaże w tym miejscu mogą być bardziej bolesne niż na innych częściach ciała.

Za uchem

Tatuaże za uchem to subtelne i eleganckie rozwiązanie. Możesz zdecydować się na niewielki wzór lub bardziej rozbudowany projekt. To miejsce nadaje się zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, a tatuaż będzie widoczny tylko, gdy zdecydujesz się ujawnić go poprzez odpowiednie uczesanie włosów.

Wewnętrzna strona palca

To miejsce nadaje się raczej dla osób, które nie boją się odrobiny bólu, ale efekt jest tego wart. Tatuaż na wewnętrznej stronie palca jest niewidoczny w codziennym życiu, ale może być piękną ozdobą podczas okazji, kiedy chcesz go pokazać.

Pomiędzy palcami

Tatuaże pomiędzy palcami to kreatywny sposób na wyrażenie siebie. Mogą być ukryte na co dzień, ale stanowią interesujący element, który można eksponować na przykład poprzez gesty dłoni. To miejsce może być wybierane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety.

Na klatce piersiowej

Jeśli chcesz tatuażu, który jest bardziej osobisty, ale jednocześnie dyskretny, to miejsce na klatce piersiowej może być dobrym wyborem. Możesz go ukryć pod ubraniem, a jednocześnie pokazać, kiedy zechcesz.

Na wewnętrznej stronie ramienia

Tatuaże na wewnętrznej stronie ramienia to również popularny wybór. Mogą być ukryte pod rękawem koszuli lub bluzy, a jednocześnie stają się widoczne, gdy założysz krótki rękaw. To miejsce nadaje się zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Na kostce

Tatuaż na kostce to klasyczny wybór dla osób, które cenią sobie elegancję i subtelność. Możesz zdecydować się na delikatne wzory, jak kwiaty lub symbole, które będą stanowiły piękną ozdobę twojej kostki.

Wybór miejsca na tatuaż jest kwestią bardzo osobistą. Przed podjęciem decyzji zastanów się nad swoimi preferencjami i stylem życia. Pamiętaj, że tatuaż to trwała ozdoba, dlatego warto rozważyć różne opcje i wybrać takie miejsce, które będzie dla ciebie najbardziej odpowiednie. Niezależnie od wyboru, pamiętaj o tym, aby wybrać doświadczonego artystę tatuażu, który zadba o to, aby twój tatuaż był wykonany profesjonalnie i estetycznie.


Źródło: https://www.dlanastolatek.pl/najlepsze-miejsca-na-dyskretny-tatuaz/