Top Hi-Fi na targach Audio Video Show

0

To już niedługo! 27 października startuje Audio Video Show, czyli największe wydarzenie dla miłośników sprzętu audio-video i kina domowego w Polsce. Przez 3 dni masz okazję osobiście przetestować najnowsze urządzenia do tworzenia domowych systemów audiowizualnych. Wśród wystawców znajdziesz także Top Hi-Fi & Video Design. Zapraszamy Cię do naszej strefy na PGE Narodowym, gdzie poczujesz, co to znaczy jakość dźwięku i obrazu!

Kultowe wydarzenie dla melomanów – Audio Video Show 2023

Jeśli kochasz wysokiej jakości dźwięk stereo i obraz, nie możesz przegapić wystawy Audio Video Show 2023. Na tej imprezie zobaczysz najnowsze produkty z branży audio-video, takie jak telewizory, projektory, słuchawki i głośniki. Odkryjesz urządzenia i systemy w różnym zakresie cenowym – od 100 do aż 8 000 000 złotych. Przyznaj, że wydarzenie zapowiada się niezwykle! W tym roku obchodzimy 25. rocznicę wystawy Audio Video Show, która odbędzie się w Warszawie w dniach 27-29 października 2023 roku.

Godziny otwarcia:

  • Piątek (27 października): 12.00 – 20.00,
  • Sobota (28 października): 10.00 – 20.00,
  • Niedziela (29 października): 10.00 – 18.00.

Wystawa Audio Video Show 2023 jest tak duża, że zajmuje aż 3 lokalizacje:

  • PGE Narodowy: al. Poniatowskiego 1,
  • Radisson Blu Sobieski: plac Artura Zawiszy 1,
  • Hotel Golden Tulip: ul. Towarowa 2.

W tych miejscach możesz sprawdzić sprzęt w warunkach bardziej przytulnych, podobnych do tych, które masz w swoim domu. To ułatwi ci wybór elementów idealnego kina domowego czy systemu stereo.

Top Hi-Fi & Video Design – co marka zaprezentuje w tym roku na targach Audio Video Show?

Topowa marka z 30-letnią tradycją będzie miała na wystawie kilka sal i osobnych pokoi, by moc w pełni poznać moc i indywidualne doznania płynące z korzystania z prezentowanego sprzętu. Top Hi-Fi & Video Design zaprezentuje m.in. wzmacniacze ( w tym wzmacniacz zintegrowany Luxman L-509Z i transport sieciowy Luxman NT-07), stereofoniczne systemy nagłośnieniowe, gramofony, oraz wyjątkową ofertę: głośniki multiroom, które pozwolą Ci cieszyć się bezprzewodowym dźwiękiem w całym domu. Sa rewolucyjne: designerskie, łatwe w obsłudze i funkcjonalne. Ponadto zapewniają znakomitą, często porównywalną z tradycyjnymi systemami stereo jakość odtwarzania. Co więcej, system multiroom audio możesz dostosowywać i rozwijać według własnych potrzeb. Zainteresowany? Kup bilet na Audio Video Show już dziś!