Marzenie każdej dziewczynki -meble młodzieżowe z toaletką. Recenzja.

Meble młodzieżowe wybierane dla dziewczynki nieco różnią się od zestawów dedykowanych chłopcom. Główną rolę odgrywa tutaj nie tylko kolor frontów i fason każdej z brył, ale co najważniejsze rodzaj tworzących zestaw mebli. W ślad za najświeższymi trendami oraz w zgodzie z oczekiwaniami dorastających dziewczyn przygotowaliśmy zestawienie mebli młodzieżowych, które sprawią, że pokój nastolatki będzie przede wszystkim przyjazny, funkcjonalny, a co niezwykle ważne stanowić będzie spełnienie ich najśmielszych marzeń. Poznaj recenzje mebli młodzieżowych najczęściej wybieranych do pokoju dziewczynki!

Toaletka vs biurko młodzieżowe

Na samym początku warto wyjaśnić, czym tak naprawdę toaletka do pokoju młodzieżowego różni się od przeciętnego biurka. W obu przypadkach baza w zasadzie jest taka sama i stanowi ją prosty blat osadzony na szafce, nóżkach lub bardzo modnych ostatnio kozłach. Jak to zwykle bywa, różnica tkwi w szczegółach i tutaj daje się zauważyć, kiedy nasz wzrok skierujemy nieco wyżej.

Tam, gdzie kończy się klasyczne biurko młodzieżowe, w przypadku toaletki zaczyna się jej nadstawka. W zależności od wybranego modelu różnić się będzie rodzajem i ilością schowków, a także kształtem lustra. Ciekawą opcją tego ostatniego ze składników dziewczęcej toaletki jest trójdzielne lustro, które umożliwia także dokładne przejrzenie boków twarzy, a nawet tyłu głowy, przez co możemy ocenić wygląd całej fryzury.

Jeśli i Twoja córka marzy o pięknej toaletce, a Ty wolisz uniknąć wymiany mebli młodzieżowych, dostępna jest też wersja ekonomiczna tego kultowego mebla. Mianowicie może ona opierać się o biurko, w które pokój nastoletniej dziewczyny najczęściej jest już wyposażony. Do niego dobieramy tylko dostępną wśród pojedynczych elementów nadstawkę i ewentualnie stylowe koszyczki na kosmetyki czy szkatułkę na biżuterię, która z pewnością ucieszy młodą damę.  

Meble młodzieżowe dla dziewczyny Luna

Pierwszym z recenzowanych przez nas zestawów są meble młodzieżowe Luna II. Łagodna kolorystyka poszczególnych elementów jest gwarancją urządzenia przyjaznej i harmonijnej przestrzeni dla dorastającej dziewczynki. Chciałoby się powiedzieć, że to meble dla dziewczynki, które sprawią, że jej pokój będzie wyglądał jak z bajki. Jednak rozpływając się nad unikalną estetyką, warto też zwrócić uwagę na przemyślaną konstrukcje zestawu.

Na pierwszy plan wysuwa się tu naczelny obiekt naszych zainteresować, czyli dwufunkcyjne biurko, które sprawia, że meble młodzieżowe nowoczesne Luna mają tak liczne zalety i szczególnie dobrze sprawdzają się w małych pokojach, gdzie zwyczajnie nie ma już miejsca na wstawienie upragnionej przez nastolatkę toaletki.   

Nadstawka na biurko może pełnić funkcję schowka na pierwsze kosmetyki czy akcesoria do upięcia włosów. Lustro nie jest dostępne w zestawie, co w tym akurat przypadku potraktować można jako niewątpliwy atut. Zastanawiasz się dlaczego? O tuż ustawione en face lustro rozprasza uwagę dziewczyny, która akurat powinna być w pełni skoncentrowana na przygotowaniu się do zajęć szklonych. Nie chcesz chyba, żeby Twoja córka, zamiast przyłożyć się do prac domowych cały, czas poprawiała uczesanie lub swój pierwszy, lekki makijaż?  

Białe meble dla dziewczynki Story

Przykładem mebli młodzieżowych z toaletką jest również kolekcja Story I, która łączy w sobie urok dziewczęcego romantyzmu z nutą nowoczesności, a taka fuzja doskonale sprawdza się w przestrzeni aranżowanej dla dorastającej kobiety. Jasna kolorystyka frontów wsparta została detalami w odcieniach drewna, co wprowadza do wnętrza przytulną atmosferę i pozytywnie nastraja na cały dzień.

Subtelny wygląd dołączonej do zestawu toaletki idealnie oddaje urok pokoju córki, ale też świetnie komponuje się z wystrojem sypialni jej mamy. Wielofunkcyjny mebel wyróżnia się ciekawym układem nadstawki. Owalne lustro występuje tu w towarzystwie ulokowanych w narożnikach nadstawki schowków. To świetne miejsce na ustawienie flakonu z perfumami, ulubionego kremu czy zdjętego właśnie zegarka. Dodatkowy oferowany przez meble młodzieżowe atut to pewność, że każda dostępna przestrzeń została tu wykorzystana w maksymalnie użytkowy sposób.

Nadal zastanawiasz się jakie meble młodzieżowe spełnią oczekiwania nastoletniej dziewczyny? Odpowiedź na to pytanie wydaje się, o wiele prostsza niż myślisz. Pamiętaj, że wybierając dla ukochanej córki meble młodzieżowe z toaletką, z pewnością będziesz okrzyknięta przez swoją dorastającą pociechę najlepszą mamą na świecie!  

Post Author: itlife.pl